Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne ha...

Szerintetek milyen lenne ha kiaggatnák egy csomó híres festményt (kinyomtatva A4-es papírra :D) a szobám falára?

Figyelt kérdés

Kb egy éve költöztem be ebbe a szobába (csak bérelem) és csak most jöttem rá, hogy nincs semmi hangulata...csupasz falak, egy szekrény, egy ágy és egy íróasztal. Gondoltam csak a móka kedvéért (mert én nem a komolyságomról vagyok híres) kiraknék egy pár híres festményt...mintha gazdag lennék :))).

Mondjuk kicsit elkeserítő, hogy 25 évesen sokaknak már feleségük is van én meg ezen töröm az agyam.


2015. jan. 4. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasznos video tutorialt találsz a Bean, az igazi katasztrófafilmben. :-)
2015. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha normális minőségben ki tudod nyomtatni, esetleg még be is keretezed, akkor jó ötlet.
2015. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bekeretezni? Ááá neem. Csupán felragasztom szigszalaggal. Ha bekeretezem őket akkor kell kell fúrja lyukakat a falra.
2015. jan. 4. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!