Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak ezen?

Hogyan javítsak ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szóval,bele is vágnék..Általánosban nagyon jók voltak a jegyeim, kitűnő is voltam, sosem volt ilyen problémám. Aztán hatodikban egyszerűen elkezdtem nem tanulni. Ki sem nyitottam a könyveket,nem figyeltem órán sem. Most tizedikes vagyok és még mindig ez a helyzet. Most már elkezdtem újra tanulgatni,de egyszerűen nem vagyok képes a könyv fölött ülni és tanulni. Megelőzve az ilyen válaszokat, nem netezek,hanem olvasok! Mit csinálhatnék,hogy újra visszaálljon minden úgy,ahogyan régen volt? Tudom,hogy fejben dől el,de nem vagyok elég erős(?),hogy eldöntsem... Ha tud valaki valami jó tippet arra,hogy mit csináljak, azt nagyon megköszönném.. Tudom,hogy ti nem tudjátok ezt helyettem megcsinálni, de valami tippet szeretnék,hogy én hogy tudnám egyedül rávenni magam erre..Előre is köszönöm :)


2015. jan. 4. 16:03
 1/2 anonim válasza:

Szia!

11 éves vagyok!

Ismerem ezt a helyzetet én úgy léptem túl rajta hogy átgondoltam milyen jól tanultam kisebb koromba!

És sikerűlt mert kitűztem a célomat és arra hajtottam magam!

Sok szerencsét! Sikerülni fog

2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Remélem nekem is sikerülni fog :D Es Neked pedig gratulálok :3
2015. jan. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!