Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz ha koliban vágdosom...

Mi lesz ha koliban vágdosom magam és észreveszik? Kicsaphatnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 21:30
 1/9 anonim válasza:
Ne vagdosd. Nem egészséges.
2015. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elküldenek dilidokihoz.

De egyébként komolyan érdekel,hogy mi jó abban, ha vagdosod magad? Milyen érzés, vagy mire jó?

2015. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utálom a testem, ezzel büntetem magam. Levezetem magamon a sok feszültséget ami nap mint nap felgyűlik bennem.
2015. jan. 4. 21:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Utálom a testem, ezzel büntetem magam. A felgyűlő feszültséget ezzel vezetem le.
2015. jan. 4. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy kicsapnak az a kisebbik gondod legyen, de hogy a többiektől mit kapsz, na abban nem lesz köszönet.


De sebaj, nyirbáld csak magad, az bizos sokat segít, attól megoldódnak a problémáid. Szánalmas, idáig süllyedtünk. Van még innen lefelé?

2015. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ez ketszer lett.
2015. jan. 4. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha büntetésre vágysz, gyere hozzám. Olyat kapsz, hogy nem mersz többet meglátogatni.
2015. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De így csak még jobban tönkre teszed magad, a hegek örökre meg fognak maradni és akár komoly fertőzést is össze szedhetsz.

Inkább próbálj ki valami köztősportod. Ott tökéletesen ki tudod magadból adni a feszültséget és önbizalmat is ad.


Én 3 éve járom edzeni és amikor rajtam van a kesztyű és valaki áll velem szemben akkor érzem azt, hogy mindent kikapcsol az agyam és csak arra figyelek oda és semmi máson nem jár az eszem. Utána meg jön az adrenalin löket ami felpörget.

2015. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 2xSü ***** válasza:

1-2 év múlva meg itt fogod feltenni a kérdést, hogy hogy tudod eltüntetni a hegeket. Lásd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

stb, stb, stb…


Sőt te leszel felháborodva, ha valaki emiatt lehülyéz. Szóval előzzük meg a dolgot, és ne utólag, hanem előre mondjuk azt, amit csinálsz az egy orbitális ostobaság.


> Utálom a testem, ezzel büntetem magam


Sok ember utálja a testét, ettől nem teszi még jobban tönkre. Ha te tehetsz arról, hogy olyan a tested, amilyen, akkor te is tudsz ellene tenni. Ha nem tehetsz róla, akkor meg nincs mit büntetni. Ha mindenképpen büntetni akarod magad, csinálsz napi 200 fekvőtámaszt, vagy olyan dolgot, ami esetleg még a hasznodra is válhat.


> Levezetem magamon a sok feszültséget ami nap mint nap felgyűlik bennem.


!Normális! ember ilyenkor meditál, olvas, megiszik egy jóféle teát, hallgat valami lassú, nyugtató zenét, elmegy sétálni, esetleg megnéz egy vígjátékot, stb…

2015. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!