Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az Ikrek...

Mi a véleményed az Ikrek csillagjegyű ismerőseidről?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de nekem akik vannak, azok általában tök jópofák és vicces kedvűek.

Nektei ilyen téren mik a tapasztalataitok?:)

Köszi.


2010. febr. 5. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két osztálytásam és egy ismerősöm az...Nagyravágyóak, beképzeltek, pletykásak, alattomosak, hazudozósak, igyikedősek...:S

Nem bírom őket.

2010. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja, nálunk is van egy csaj az osztályban, de az igazából május 23-án született. És van ahol még azt bikának írják.

Az is spont ilyen, mint ahogy leírtad.

De a többi akiket ismerek, azokat nagyon bírom.:)

2010. febr. 5. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kettőt ismerek. Mind a ketten valahogy "furcsák". Az egyik jó, a másik pedig rossz értelemben. Egyébként okos, eszes, lendületes, vicces emberek mind a ketten.
2010. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok...Nem vagyok beképzelt ...Viszont el kell ismerni,hogy szeretek pletykálkodni(bár sose sértődnek meg,mert ezt is tudom úgy csinálni,hogy a végén a jó szándékom érvényesüljön).Irigy?? Igen azokra irigy vagyok akik az én szemembe nem érdemlik meg azt ami van nekik..De nem vagyok mindenkire irigy.Az aki megdolgozik érte,vagy tett is azért valamit arra nem vagyok...csak arra akinek az ölébe pottyan szinte minden,és úgy adja elő mintha az Ő érdeme lenne...Alapjáratban vidám ember vagyok,aki szeret jókat nevetni..és nem vagyok alattomos(azt se tudom,hogy milyen az )Hazudni se nagyon tudok,mert az egyik hibám az,hogy túl nyersen kimondom azt amit nem kéne sokszor..Hisz az őszinteség az egyik olyan tulajdonság amit felettébb tisztelek másokban...Nagyravágyó sem vagyok(bár ennek a tulajdonságnak örülnék egy kicsit),mert akkor már rég nem egy helyben tapogatóznék,és már rég elértem volna a céljaimat..Így marad a szüntelen vidám nevetés,és a kicsi lustaság..
2010. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14:04 vagyok - az egyik ismerősöm, aki rossz értelemben furcsa, na az tényleg egy alattomos kis számító dög. Ráadásul élvezi, ha megbánthat másokat, és kárörvendő. Viszont a másik ismim nem ilyen.
2010. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősöm ikrek: hát szó szerint kitesznek két embert egyedül is. Folyton beszélnek, de legalábbis motoznak, járkálnak, tesznek-vesznek... sosincs nyugtuk! Én pedig pont az ellenkezője: rák révén szeretem a nyugalmat, olykor az egyedüllétet, a csendet. Gondolhatjátok... Kedvesek, aranyosak, de néha egy is sok belőlük :)
2010. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ikrek vagyok, lány, 23 éves és a barátom mindig azt mondja, meg a szüleim, hogy ha nem lennék, ki kéne találni:D Meg hogy még egy ilyen lökött csaj nincs a világon:D

Én akaratos vagyok(sajnos, nem tudom leküzdeni), makacs, hiú, nagyon féltékeny a többi lányra, de általában, ha megismerem azt, aki unszimpi volt eddig, meg féltékeny voltam rá, könnyen megkedvelem.

Nagyon szeretek mindenkit, aki kedves és normális.

Nagyon szeretem az állatokat. Imádok beszélni, a barátom gépezik Én meg lököm a sódert:D Jah meg szeleburdi vagy, kedves, mindig mosolygok, köszönök...

Azt hiszem ennyi:)

2010. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
állandóan két véglet között mozognak..egyik nap nagyon csinos, másik nap zsíros a haja és rosszkedvű, imádnivaló, de amikor jön a "másik" én,hát az pusztító..egész életében ez az ingadozás.meg nem is igazán hűségesek.én szűz vagyok és nem bírtam mellette.az ikrek férfiakkal meg jokat lehet beszélgetni meg csapongani 19/f
2010. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én például hűséges vagyok O.o Na mindegy. Jó, mondjuk nem is mai, tizenéves liba vagyok:D De az igaz rám, hogy egyik nap ilyen, a másik nap olyan vagyok:)Az utolsó előtti válaszoló voltam.
2010. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát szerintem olyan nincs, hogy valaki mindig ugyan abban a hangulatban legyen.

Én "tizenéves liba" vagyok, de ez az egész hűtlenkedés dolog messzi tőlem. De lehet közrejátszik az is, hogy nagyon ritkán tetszik meg valaki.:)

2010. febr. 16. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!