Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jók legyene...

Mit csináljak hogy jók legyenek a dolgok és anyukám ne kiabáljon velem? Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy anyukàm reggel 5-re megy dolgozni, aztán megy a mamához, hogy átkösse a lábát meg ilyenek. Így fél 7-re ér haza. Én fél kettökor, vagy ha gyógytesi van, fél háromkor érek haza. Aztán megírom a házit és közben az öcsémnek is segítek benne, ezért ez elhúzódik fél 7 ig. Aztán meg kell fürödni nekem is és az öcsémnek is. Ez akár fél kilencig is eltarthat. Ezután meg ugye aludni kell menni. Na és itt jön a lényeg. Folyton rendetlenség van itthon mert anyukám alig van otthon ezért nem tud takarítani, csak hétvégén. És ezért velem kiabál l, hogy mért nem vagyok képes kitakarítani a házat. És én elmagyarázom neki szépen, hogy nincs rá időm, de akkor elkezd kiabálni, hogy nincs igazam... Bocsi a sok szövegért de ki kellett adnom magamból. :))

2015. jan. 8. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fürdéssel van a baj. Hogy 2 óráig tart.
2015. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Napi 4 óra tanulással ugye szín ötös vagy? Ha nem, akkor biztos pár óra netezés is közbeesik tanulás közben.

Fél7-től, fél9-ig tartó fürdés az 2 óra. Nálam a leghosszabb fürdés max fél óra, de akkor csillog villog mindenem ;)

Anyukádat is értsd meg, hogy 5re dolgozni menni meg nagyit gondozni fizikailag és szellemileg is elég kimerítő. Biztos aggódik is érte, ezért idegesebb. Jól esne neki egy kis segítség, mert egyedül elvégezni egy háztartást munka és ápolás mellett nagyon nehéz! Gondolom főz és mos is rátok még ez mellett.

Kis terhet igazán levehetnél a válláról, ha szereted! Nem kell fényesre nyalni az egész házat, de olyan apróságokat megtehetsz, hogy elmosogatsz magatok után és felsöpörsz. Ha nem egy 800 négyzetméteres házban laktok, akkor ez a két művelet nem tarthat tovább fél óránál.

Fél órát talán megér az anyukád boldogsága és elismerő tekintete Rád! :)

2015. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, fél 4-kot érek haza. És ha most belegondolok, igazad van. :) köszi :))
2015. jan. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!