Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom törölni a kérdéseimet?

Hogy tudom törölni a kérdéseimet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ott a kérdés alatt van egy olyan,hogy baj van ezzel a kérdéssel...kérj meg vkit,hogy jelentse és törölni fogják.
2010. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszer egy fiatal öngyilkos akart lenni, de előtte megkérdezte, hogy vigye véghez. kapott tanácsokat, értsd hogyan öngyilkolja meg magát, de kapott olyan hozzászólásokat is, hogy menjen pszichológushoz, meg hogy jaj, ne, olyan sok szép van még az életben. egyszercsak más hangneműre váltott a kérdező hangneme, az ő édesanyjaként mutatkozott be, hogy a fia megölte magát, meg hogy néhány válaszküldő szégyellje magát. később rákerestem a kérdésre, hogy írtak-e még, és nem találtam meg többé. nyilván alapos kérésre a gyak.kérd. munkatársak törölték
2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olyanokat is törölni szokták, ahol csak a balhé van, nem egyeznek, mindenki lepontoz mindenkit, a végén már szidják egymás anyját. Meg a kamukérdéseket is, ha már durván idióta a kérdező :-)))
2010. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!