Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetek vannak arra...

Milyen idézetek vannak arra ha az ex Pasid a barátnődet "csinálja" titokba?

Figyelt kérdés
Azt akarom h a csaj észrevegye magát és ne gondolja h átbaszhat és én nem tudok semmit. Még nem akarok vele közletlen beszélni elöször csak célozgatós idézeteket szeretnék posztolni! Valami ilyesmit, hogy a megunt játékokat a szegényeknek kell adni ... A megrágott szenvicsem nem kell? Csak nem tudom hogy vannak ezek a szövegek... Köszönöm a előre is a válaszokat:)

2015. jan. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"A kutyám megrágta a pólómat..szeretnéd felvenni? Jaj de látom már hordod is..."

"Tetszik a régi papucsom, látom szívesen hordod!"

2015. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*"Tetszik a régi papucsom? Látom szívesen hordod!" elnézést csak ötleteltem és rosszul írtam le véletlenül :(
2015. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Mi közöd ahhoz, kivel mit csinál az exed?


Idézet: "Bocs, hogy beleütöm az orrom más dolgába."

2015. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak,

Részben igazad van és nem is a fiú miatt akarom, hanem mert az állítólagos barátnőm a szemembe hazudott :D

2015. jan. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!