Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mideas.hu-ról vélemények?

Mideas.hu-ról vélemények?

Figyelt kérdés
valami tapasztalatatok van ez ügyben? Szeretnék én is elindítani egy projektet de nem tudom hogy indítsam el..
2015. jan. 10. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Én most küldök nekik be egy projektet. Meglátjuk hogy vevők e rá. Azóta írtál nekik az ötletedről?
2015. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok! Érkezett már válasz a részükről? Korrektnek tűnnek? Köszi a választ!
2016. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazából szerintem nagyon gondold meg, hogy írsz vagy sem. Én írtam nekik, szimpatikusak voltak számomra elsőnek. Elméletileg, ha van, 1 jó ötleted kiértékelik a munkád és írnak valami hasznos választ. Bármi legyen az eredmény.

Ezzel szemben a rideg valóság az, hogy ők nem ötletekre várnak. Inkább kész vagy majdnem kész munkákat. Lehetőleg igen komolyan benne legyél már a témában, amit szeretnél megvalósítani. Gyakorlatilag akkor érdemes írni nekik, ha megvan a megfelelő tudásod és biztos alapod a vállalkozásodhoz és csak pénzre van szükséged. Innentől meg, ha tényleg CSAK pénzre van szükséged, akkor ők adnak. Persze utána igen komoly összeget karmolnak le majd a hasznodból. Én azt mondom, hogy akkor már inkább kickstarter, generosity vagy valami hasonló, amire szüksége lehet az embernek. Ott legalább nem kell utólag magas százalékot osztani másoknak. Több embernek is ez a tapasztalata, mint nekem.

Én leírtam nekik, hogy nekem nem a tőke a legfontosabb, amire szükségem lenne inkább a szaktudás bizonyos területeken. Itt már gondoltam, hogy bukni is fogok. Igazam is lett. Ez volt a kiértékelésem:


Kedves XY!

A 'XYZ’ címmel benyújtott projekted kiértékelésre került, és ezt követően úgy döntöttünk, hogy ezúttal sajnos nem tudunk tovább lépni a projekted megvalósításában partnerként.

Köszönjük az üzleti terv kidolgozására fordított idődet és a mideas programba vetett bizalmadat, továbbá sok sikert kívánunk a fenti projekted sikeres megvalósításához.

Amennyiben a későbbiekben úgy ítéled meg, hogy újabb ötleteidet is megosztanád velünk, a továbbiakban is állunk rendelkezésedre.

A mideas csapata


Mideas a Facebook-on is! Csatlakozz hozzánk és kövess minket!

Facebook: XYZT


Azóta találtam olyan embereket, akik tényleg tudnak nekem segíteni tudásban és nem csak pénzt nyomnak a kezembe és csináljál belőle nekem profitot mentalitással működnek. Csak azt sajnálom, hogy időt fecséreltem ilyenre. Azt meg nagyon, hogy a terveimet, amit mindenkitől védek, nehogy lenyúlják csak így elküldtem nekik. Butaság volt.

Összességében, ha kényelmesen akarsz pénzhez jutni és van egy jó kész terved, amiben mindent meg tudsz oldani magadnak, akkor ez jó megoldás lehet. De ne feledd, hogy ameddig megvan a vállalkozásod addig gyakorlatilag sarcolni fognak innen is téged. Véleményem szerint megéri inkább más úton segítséget találni. Sok sikert kívánok mindenkinek!

2016. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!