Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan anime amiben semmi...

Makil kérdése:

Van olyan anime amiben semmi gyilkolászás se vámpíros cucc nincs csak sima szerelmi tragédia? Ha van írjatok párat

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ao haru ride

Clannad

2015. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

AnoHana

Clannad After Story

2015. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!!
2015. jan. 17. 17:07
 4/6 xSayuri válasza:
Victorian romance Emma! A viktoriánus Angliában játszódik,szerintem tökéletes szerelmi tragédia!
2015. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fhuuu egyből a RomeoxJuliet jutott eszembe, szerintem nézd meg:) (nem kell egyből Shakespeare gondolni, de az alaptörténetet valaki fogta és átalakította fantasysebbre és megcsinálta animében, amúgy meg szerintem jó) ha jól emlékszem olyan 26 részes (bár tévedhetek is)
2015. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nana:) sajnos a készítő lebetegedett ezért nincs még befejezve.. Nekem nagyon tetszik így is bár a vége egy picit zavaros:) de mindegy szerintem érdemes belenézni. Youtubeon fennt van magyar szinkronnal:)
2015. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!