Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet érezni, a saját...

Meg lehet érezni, a saját halálodat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet! Akkor még több elkeseredett ember lenne a Földön.
2010. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg. Az öregek megérzik. időben. (hetekkel előtte)

Fiatalon csak??? a megelőző pillanatban. Csalhatatlanul. De utána még vissza lehet jönni.

Csak az utolsónál nem :(

2010. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglehet! Az én nagypapám is 1 nappal elötte szólt h megfog halni,mindenkitől elbúcsúzott és másnapra elhunyt
2010. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én nagynéném is utolsó éveit nálunk töltötte. Egy nappal halála előtt tudta, hogy megfog halni és érdekes anyukám is érezte pedig nem is az ő rakona. És amugy ha valaki természetes halállal hal meg akkor a lábujjai behjlanak maguktól halála előtt.
2010. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egypárszor éreztem,hogy valami nem lesz rendben.Ezek az esetek történtek velem:

-Egy nyári napon ismerősömmel elhatároztuk,hogy elmegyünk cseresznyét szedni.27 éves volt akkor ismerősöm(nő),4 éves volt a lánya.Az indulás után,mielőtt a főúthoz érkeztünk volna pár másodperccel,megéreztem,hogy itt és most történni fog valami.És majdnem balesetet szenvedtünk,majdnem ütköztünk egy másik autóval.


-Ugyanezzel az ismerősömmel tegnap mentünk a piacra,a kislánya szintén jött velünk.És hát ugye majdnem ütköztünk..(mindig egy hajszál választ el engem a haláltól meg a balesetektől,de annyit kísértettem már a sorsot,hogy a következő lehet,hogy már a végzet lesz..)Ja és persze ezt az esetet is pár perccel előtte megéreztem.


-Egyszer tekertem a suliba biciklivel,mentem énekkarra.Aztán szokásomhoz hívően megálltam,körülnéztem.Nem láttam semmit(jelzem az úton nagy kanyar van és utána egyenes,és abból a szögből nem is láttam rendesen).és átmentem..de éreztem,hogy gyorsan átkell tekernem,mert lehet,hogy baj lesz..és majdnem elütött egy teherautó.


-Egyszer pedig nem jöttek be(hála Istennek) az érzéseim.Nagyon rossz érzések voltak benem,azt hittem,hogy megfogunk halni.Anyám kitalálta,hogy menjünk el vásárolni.Mondom oké,menjünk..de félve mondtam ezt,valami rosszat sejtettem.Aztán nem lett semmi probléma.

Az érzéseim ez alkalommal csalódást okoztak..de jó értelemben csalódást.

2010. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!