Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában tetszik egy...

Fake666 kérdése:

Az iskolában tetszik egy lány, de csak látasról ismerjuk egymast. Elegge vissza húzódó és nincs sok baratja ahogy nekem. Mindig ott van vele 2 lány barátnője. Es nem tudom hogy, hogy ismerkedjek meg vele? 14F

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 22:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ne hagyd veszni! A te korodban az ilyen szerelmek teszik széppé az életet.

Szerintem, ha legközelebb találkoztok a suliban, és esetleg elmész mellette, köszönj neki, hogy Szia, vagy valami! Akkor a legközelebbi alkalomkor már ő is mondani fogja, meg figyelni fog. Utána/vagy még ez előtt, esetleg facebookon is ráírhatsz hogy hogy van, meg ilyesmi. Onnantól már megy magától, és hívd el valahova, meg ilyesmi! Legyél vele nagyon kedves! Remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ne írj neki Facebookon rögtön

Nyugodtan nézz rá sokszor és ha észreveszi hogy figyeled ne kapd el a tekinteted

Mosolyogj rá

És figyelj hátha egyszer elkapod úgy hogy egyedül van :)

Figyelj rá! Sok sikert ;)

2015. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!