Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tanuljak tovább?

Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most vagyok érettségi előtt és fogalmam sincs hogy hova tovább. Hasonló cipőben járok ti mit csináltok? Hagyjak ki egy évet és dolgozzak, vagy menjek külfüldre, mi legyen? Előre is kösz a válaszokat

2015. jan. 12. 12:29
 1/3 Manyi89 válasza:

Ez a te döntésed. De én arra sarkallak, hogy olyas valamit válassz, amit mindig embernek kell végeznie.

Tod sok sok munkahely mond fel, mert korszerűsítenek és gépiesítenek.

Érted mit próbálok írogatni? Szóval mittom én: Fodrászok mindig kellenek, meg lakatosok meg ilyesmi.

Nyilván mindenki a saját mivoltjához mérten.

De sz tem tanulj. Ne menj sehova. Sulizd ki magad, és aztán dobbants itthonról.

De akkor gyorsan:)

2015. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Ajánlom neked,hogy szakmát tanulj. Hegesztőre hatalmas kereslet van világszerte, ha már említésre került külföld. Valamint azzal itthon is labdába tudsz rúgni. Ha főiskolát/egyetemet választasz ajánlom,hogy konzultálj pályaválasztási tanácsadóval, mert diplomásokból Dunát lehetne rekeszteni, és rengeteg az olyan szak, ami túltelített. Viszonylag friss szak a gazdaságinformatika. Én ezt végeztem el, szerencsére el is tudtam benne helyezkedni.

2015. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is afelé hajlok hogy tanulnom kell még most, viszont humán beállítottságú vagyok és így nehezebb olyat találni amire szükség is van és affinitásom is van hozzá
2015. jan. 13. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!