Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség. Valaki? SOS (többi...

Segítség. Valaki? SOS (többi lent)

Figyelt kérdés
El fog fogyni a tüzelőnk. Tud nekem valaki olyan lehetőséget írni ahol úgymond hitelbe kapnék fát? Sajnos holnap után már nem lesz mivel fűteni. Nehéz helyzetbe kerültünk sajnos.
2015. jan. 12. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
A sértő és stb megjegyzéseket nem kérem kposzi.
2015. jan. 12. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Tüzelj az internettel. Vagy mondd le és abból vegyél tüzelőt.
2015. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem max. úgy,hogy hitelt veszel fel és úgy tüzifát...Amúgy csak megbeszélés kérdése,ahonnan mi vesszük ott is megengedik,hogy utólag fizessünk.Keress olyan helyet ahol tüzifát árulnak és kérd meg ,hogy fizessetek később .

sok Szerencsét!

2015. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolonak, neked aztán tuti nincsenek gondjaid, biztos apuci,anyuci meg vesz mindent. Nem tudod hogy milyen a hetterünk... Érezd magad szerencsésnek.


Második válaszolónak köszi.

2015. jan. 12. 20:16
 5/7 DarkLantern válasza:
Az önkormányzatnak kellene adnia úgynevezett átmeneti segély természtbeni juttatás címen tüzifát amennyiben a fejenkénti jövedelme nem haldja meg a mindenkori minimálbér valahány %-át.
2015. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Első válaszolonak, neked aztán tuti nincsenek gondjaid, biztos apuci,anyuci meg vesz mindent. Nem tudod hogy milyen a hetterünk... Érezd magad szerencsésnek.


---


De, nekem is vannak gondjaim. Imádom, amikor valaki csak azért, mert gondjai vannak, egyből kiváló emberismerőnek képzeli magát. Az a különbség kettőnk között (többek között), hogy én tudom rangsorolni a szükségleteimet. Ha nem futná fűtésre, lemondanék az internetről, mert a fűtés fontosabb.


Persze lehet, hogy neked az internet fontosabb, mint a fűtés, ez esetben én kérek elnézést.

2015. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem fontosabb az internet. Csak tudok honap elején vettünk fát csak az a gond hogy elfogyott. És nem valószinű hogy februárba tudunk venni mert a párom táppénzre került a derekával, már 2 hete itthon van. És tudod éhen halni sem akarunk a 2 gyerekkel. Erről ennyit nem vagyok hajlandó magyarázkodni.
2015. jan. 12. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!