Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak magammal hogy...

Mit csináljak magammal hogy ne legyen nagy bajom csak kórházba kerüljek? Nem akarok öngyilkos lenni, csak felnyitni valaki szemét. Hogy vegyenek engem is ember számba, és észre vegyék hogy súly problémáim vannak. Nem sajnáltatni akarom magam.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Juj, de ismerős ez az érzés! Én is ilyen voltam kőkemény lelkibetegként, s én is azt hittem, hogy nem akarom magam sajnáltatni, pedig de. Ez mindig szeretethiányra vall. a súlyproblémáidnak veselkedj neki, sok-sok mozgás, kevesebb cukor, chips, stb, napi főtt étel és menni fog. Jobbulást neked, és kórházba ne kerülj!
2010. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de neked súlyos problémáid vannak. Amúgy pár éve nekem is eszembe jutott hasonló dolog. Nem is kellett 2hónap és kórházba is kerültem. Elkaptam egy csúnya betegséget amitől majdnem meghaltam. Na azóta még csak gondolni se merek ilyenre. Amúgy az sem megoldás. Egy ideig foglalkoznak veled, aggódnak stb, de ahogy kezdesz jobban lenni, ugyanúgy megy minden mint előtte. Szóval ez a lehető legnagyobb baromság, ami csak eszedbe juthatott. Inkább beszélj azokkal az emberekkel, akikkel problémád van. Tegyél valamit azért, hogy figyeljenek rád, de egy ilyennel csak lejáratod magad és mindenkinek hülyének fog nézni...
2010. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem súly hanem súlyos problémáim vannak,félre írtam.Nem tudom megbeszélni senkivel,mert senki nem foglalkozik vele.Nem akarom h nagy bajom legyen csak valami apróság.Csak így oldódna meg,csak így figyelnének fel arra h ezek nem kis problémák.Ez tényleg nem sajnáltatás,tényleg nagy a baj.
2010. febr. 6. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen súlyos problémák?

Azért nem figyel rád senki, mert minden embernek a saját problémája a legsúlyosabb.

Kinek a figyelmét szeretnéd felhívni? A szüleidét?

Ha csak barátokról van szó, akkor ne törd magad.

Senkinem ér annyit, hogy szenvedj miatta.

2010. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is pont igy gondolkodtam. Begyogyszereztem magam de nem halalos adaggal. Azt hittem majd felnyitja anyam szemet de nem ugy lett. A mai napig ezt hallgatom aztan tobb mint 10 eve volt. Csak sz arabb kett utana, nem jobb. Ne csinald. <3
2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyan változott a helyzet azóta? Túl vagy a súlyos problémáidon?
2020. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!