Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a magyar érettségi angol...

P.P.92 kérdése:

Mi a magyar érettségi angol megfelelője? A magyar érettségi jegyei minek felelnek meg? Ha gáz lett a magyar érettségim érdemes letenni odakint egy nemzetközit, vagy ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Egy itthoni középszintű matek 57%-al az = GCSE c vagy mi ennek az értéke?

Egy itthoni emelt töri 48%-al = A-level B ?

Sajnos nem tudom :)


A bachelor of physiotherapy 4 éves képzése érdekel.


A probláma az, hogy nincs is olyan tantárgyam, ami felvételi követelmény--> biology, human biology, phisical education, stb.

Ha úgy dönt az ember, hogy Angliában újraérettségizik, hogy felvételt nyerjen az adott szakra, akkor elég az a 3 tantárgy A level szinten, ami a követelmény?



2015. jan. 12. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Az erettsegi az A levellel egyenlo es szazalek alapjan kapsz jegyet ra. Gondolom az 57% az olyan gyenge C lehet, ne reklamozd. A 48% kb egy D lehet, ezt se reklamozd. Ha megadtak h mibol akarnak A levelt es neked nincs hasonlo erettsegid akk javasolnam h rakj le. Ha magyarul lerakod lehet konnyebb de ugy latom a sajat nyelveden se vagy nagyon penge ugyh igazabol dontsd el te
2015. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Igen erre gondoltam, biztos, hogy odakint fogom letenni :), már eldöntöttem

Egyébként az érettségi jegyeim egyáltalán nem tükrözik az akkori tudásomat.Lehetsz zseni is attól még bőven írhatsz ettől is rosszabbat is :).

AZ nem derült ki, hogy az emelt és a közép is A-level nek számít ? Tesznek e közötte különbséget, bár az én esetemben most ez már nem is számít

Ami

2015. jan. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!