Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chatelni szeretnék külföldiekk...

Chatelni szeretnék külföldiekkel bővebben lent?

Figyelt kérdés
itt olvastam hogy van egy nagyon jó chat sharedtalk.com és rá mentem az oldalra regisztrálni akartam de nem sikerült az írta hogy meg sértettem a szabályokat és h jó nyelv tudással mennyek fel a honlapra de én még soha nem voltam ezen az oldalon és angolul is jól beszélek most nem értem mivan :\
2010. febr. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

www.omegle.com


Egy emberrel véletlenszerűen dob össze az egész világból. Vannak rajta perverzek akik webkamerázni akarnak, de tud vicces is lenni,. Beszéltem már indiaival, kínaival, angollal, finnel, némettel mindenfélével sőt! egyiptomival, törökkel, olasszal, és spanyollal is :)

2010. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én külföldi vok :D Na jó, tudom, nem ilyenre gondoltál :) Am az omegle tényleg jó, csak már túl sokan vannak rajta akik webcamsexet akarnak :P De az olyat simán kinyomod és kérsz egy újat :D Vicces dolgok szoktak ott kijönni :D
2010. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló hova valósi vagy? :P amúgy ki próbálom köszönöm :D
2010. febr. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!