Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Farsangon bűvészkedni fogunk!...

Farsangon bűvészkedni fogunk! Milyen vicces trükkök vannak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit értesz "vicces" alatt? Az előadásmód? Maga a trükk?

Én például szoktam bűvésztrükköket tanulni így én sok trükköt ismerek (hobbi szinten művelem), de konkrétan vicces trükköt nem ismerek, mivel a bűvészkedés lényege a 'varázslat', az a pár másodperc EZT HOOOGY??? érzés keltése.

Itt egy szerintem vicces "trükk":

[link]

Ha nem értenéd mi a "vicces trükk":

Feldob egy lapot, hogy szórakoztassa a nézőket ezután nem tudja/akarja elkapni, majd a mikrofonba (miután leesett) PFFF eltűnt...


Vagy van olyan amin a néző azért nevet mert nem érti:

https://www.youtube.com/watch?v=ggwyOZa9h44

(nincs kameratrükk ezt meg lehet venni az oktatóvideót 7$-ért)


Vagy van olyan amiben maga az előadásmód a vicces:

[link]


És van olyan aki baromságit csinál azért vicces:

[link]


Arra készülj fel hogy ingyen csak alaptrükköket kapsz meg vagy találsz youtube-on. Ha hajlandó vagy egy keveset befektetni 2000-6000Ft körüli összeget már felső kategóriás trükköt vehetsz magadnak. Ha megírod hogy mennyit (ha nem akarsz akkor azt) fizetnél a trükkért és egy példát hogy szerinted milyen egy vicces trükk akkor próbálok ahhoz az ár-trükk kombinációhoz ajánlani.

2015. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!