Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az idei x - Faktorban az Illuminátus jelekről?

Figyelt kérdés
Az idei X - Faktort sokkal kevesebben nézik az első évadhoz vagy nem is tudom mihez képest, ezért valahogyan fel akarták kelteni az emberek figyelmét, hogy több pénzt és nézettséget szerezzenek. És egy egyszerre okos és buta módszert választottak: Illuminátus jeleket tettek az introba vagy nem is tudom micsodába. Okosak voltak, hisz így sok embernek felkeltette az érdeklődését, viszont buták is, mert így mindenki számára tiszta, hogy ez az egész egy megrendezett fosban pancsoltatott lehúzás. Nektek mi a véleményetek erről?

2015. jan. 14. 17:38
 1/2 anonim válasza:
Én egyszerűen nem nézek ilyen műsorokat , sőt tévét se nézek. A jelképekről mondjuk tudok.... de azt nem tudhatom hogy ezek pontosan mit akarnak - ha akarnak valamit egyáltalán - szimbolizálni. De én úgy indulok neki , hogy tehetségtelen senkikre nem vagyok kíváncsi , valahogy a rock metál punk zenékben ilyen jelképekkel se találkozok , de jobb is.
2015. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is teljesen így vagyok vele, csak az egyik ismerősömtől hallottam és gondoltam megnézem, hogy mi ez.
2015. jan. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!