Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BET365 illetve a Unibet...

A BET365 illetve a Unibet minden esetben korlátoz nyerő széria esetén?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak arbitrázs esetén. Egyébként oddsportal .com . 1000 buki van a világon. BMR.com
2015. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy hallotam, tartos nyerés esetén korlátozzák a tét...illetve az lenne a kérdés, hogy Bwin még van magyarországon? Úgy tudom az kiment az országbol..
2015. jan. 15. 10:31
 3/8 hookuszpook ***** válasza:

Az iroda nem tudja, hogy te arbitrázs fogadásokat kötsz. Ha normál fogadással bátran játszol és sokat, és ezzel -valamilyen csoda folytán- nyersz is, akkor ugyanúgy korlátoz.

A különbség a kettő között, hogy míg az arbitrázzsal a korlátozásig nyersz, minden mással vesztesz.

2015. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én egy olyan szisztémára gondolok, hogy 1milliós téten játszani napi 1-2 : 0,5 overt ami olyan napi 100ezer forintot jelentene...a meccsek 95%-án van gól..szerintem sokkal nagyobb a haszon ezen mint az arbitrázson ahol 1-2%-ok jönnek le :D Persze nem vakon kell pakolgatni az overeket..jó irodákat kell keressek most..legalább 5-6ot ahol van 0,5 over
2015. jan. 16. 18:49
 5/8 hookuszpook ***** válasza:

Csak egyszer legyen vesztes fogadásod... és az addigi összes nyereményedet, de inkább annál többet kidobsz a kukába. Sok szerencsét!

Majd írd meg egy év múlva, hol tartasz. Lenne rá egy fogadásom, de én nem rizikózom, hátha mégsem jön be.

2015. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10 napot kell hibátlanul abszolválni és vissza is jött a töke :D onanntól zsebbe megy a lové...viszont a jó megoldást keresném a pénz mozgatásra, hogy ne legyen korlátozás erre nincs jó ötleted?
2015. jan. 17. 00:11
 7/8 hookuszpook ***** válasza:

Rengetegen gondolkodtak már így, ha nem is ekkora kezdő tőkével (ők úgy gondolták, pár hét és lesz ennyi - nem lett, sőt még a kezdő sem maradt meg), de a te pénzed, te rizikód, te dolgod...


Van javaslatom a pénzmozgatásra, amit a rizikó nélküli sportbefektetés stratégia végzéséhez én is használok évek óta, viszont ide nem írom le a linket, mert kitilthatnak érte. Küldtem privátban.

2015. jan. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindenhol korlátoznak ha nyersz, sőt tőlem már vettek is el pénzt.


Élő fogadás alatt csaltam a szorzókkal..Kihasználtam a többféle fogadási lehetőséget.


Ez állt a levélben amivel elvették minden befizetésem és nyereményem.


Arról nem is beszélve hogy a bet365 pofátlanul befizetést kezdeményez a saját kártyádról, majd az rejtélyesen eltűnik/tiltják a számlát.


A feljelentés meg nem megy semmire, ugyanis a NAV korlátozta az oldalt. "saját felelősségemre használtam"


NE JÁTSZ A BET365-ÖN SOHA!!!!

2017. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!