Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is szarakszik a Mozilla...

Nektek is szarakszik a Mozilla Firefox?

Figyelt kérdés

Egyszer még békésen nézegetek videókat illetve játszok, aztán egyszercsak behülyült.

A YouTuberek profilképe felcserélődik, a YouTube helyére 1 térkép került.

És még a Facebookon sem adja be a chatet.

Ez most mi?



2015. jan. 15. 06:44
 1/7 Diszko válasza:
Én se tudom de én ezért meg ilyen hibák elkerülése érdekében Operát használok nekem az nem lagggol meg semmi balyom sincs vele esetleg az tudnám vagy a Google Chrome ot tudnám ajánlani :)
2015. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a keresés oldalon belül bolondult meg de nem minden oldalon. Frissítés után 35.0
2015. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
régen a kedvenc böngészőm volt de ma valahogy nem tudom már használni mert nálam is szarakodik. googlechoromot hasznnálok most az jó.
2015. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Google Chomeval az a problémám, hogy egyszer szépen megy meg minden(igen láb nélkül) és utána pedig nem tölt be szinte sehol az oldal.


Viszont Operát kipróbáltam, de én inkább a Mozzillánál maradok.


A Googlevel meg akkor kezdek valamit.

2015. jan. 15. 07:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam hibátlanul működik a Mozilla.
2015. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még soha ilyen problémám a mozillával.
2015. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
jól működik! néha takarítsd ki a gépet a felgyülemlett szeméttől... kép felcserélődése a gyorsítótár elszemeteledésétől van. nyomj ctrl+F5 -öt vagy futtasd a ccleaner-t, vagy ctrl + shift + del és töröld az előzményeket (mind)
2015. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!