Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton elutasítanak, valamiér...

Folyton elutasítanak, valamiért nincsenek barátaim az új környezetemben, nem sikerül semmi, ma annyi kudarc ért nem tudom miért éri meg tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Fél éven keresztül dolgoztam valamiért ,erre ma meg tudtam,hogy semmit nem értem el vele,semmibe vették a munkámat és olyanok maradhattak akik semmit nem tettek le az asztalra csak jópofiztak.

Mindig azt választják aki jól néz ki,tudom,hogy nem vagyok szép,de emiatt adjam fel az életem? Emiatt vagyok kevesebb emiatt nem teljesülnek az álmaim. Régen a barátom is akivel évekig együtt voltam lecserélt csak úgy,meg soha nem bánt velem tisztességesen. Az oké régen letettem a kapcsolatokról,de hogy az élet más területein is kudarcra vagyok ítélve azt már nehezen viselem el. Teljesen elvesztettem a kontrollt, semmi nem motivál most már,hogyan álljak fel?


2015. jan. 15. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi történt, így nehéz tanácsot adni, de hidd el, semmi sem tart örökké, és lesz majd jobb, amikor már csak nevetni fogsz a mostani önmagadon. Csak tenni kell érte, küzdeni, és ha elbuksz, leporolod magadról a koszt, feláll, és tovább mész, mintha mi sem történt volna.
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtál. Össze kell szednem magamat
2015. jan. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!