Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék leszokni a vagdosásr...

Szeretnék leszokni a vagdosásról mert nagyon nem vagyok rá büszke és nem tudom hogy hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 15:40
 1/3 anonim válasza:

Szia, sajnos nekem is ilyen gondjaim voltak/vannak.

Van egy olyan "program", hogy Butterfly Project. Tulajdonképpen arról szól, hogy ahol vágod magad, oda rajzolsz (vagy egy hozzád közel álló ember) egy pillangót és odaírod mellé egy hozzád nagyon közel álló személy nevét (lehet ez család, barátok,régi ismerős,stb.). Lehet többet is rajzolni. Amikor megint vagdosni kezdenéd magad, meglátod a rajzot az általad választott személy nevével és ez erőt adhat. Az lényege, hogy amíg a rajz le nem kopik, addig nem vághatod magad, mert akkor megölnéd vele a választottad pillangóját(lelkét). Remélem, nagyjából érthetően írtam le :)

Sokan próbálják ezzel befejezni a vagdosást, csak itt Magyarországon még nem elterjedt, legalábbis én nem láttam.

2015. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elterelni valamivel a figyelmed, mondjuk olvass, halgass zentét, sportolj (nekem ez utóbbi nem vált be, de attól neked még bejöhet :) ). A butterfly project is jó lehet nekem ez sajnos nem sikerült. :( Viszont ami (nálam) nagyon hatásos volt, az egy befőttesgumi a csuklómon, amit mindig meghúzok, ha vagdosni akarnám magam. Lehet, hogy nem a legjobb megoldás, mert végül is ezzel is fájdalmat okozok magamnak, de nekem jól működik. :) Remélem segítettem :)
2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) azt hiszem ezt a Butter fly -os projectet kipróbálom :)))
2015. jan. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!