Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a főnököd...

Milyen a kapcsolatod a főnököddel?

Figyelt kérdés
Az enyém nő, fiatalabb, mint én. Szakmailag jó, de embereileg nem. Ő jól keres, így nem igazán érdekli a beosztottak díjazása. Minket csak úgy " megkapott", pár éve ő a főosztályvezető, de igazán nem érti (programilag), hogy hogyan végezzük a munkánkat. Többször kértem, üljön le, tanulja meg, de más mindig fontosabb. Ha nem ért valamit, akkor értetlenül rikácsol, de hagyja, hogy önállóan dolgozzunk.
2010. febr. 7. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakmailag jó, de mégsem ért semmihez,nekem ez jött le!!!
2010. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érti azt amit csinál, ha úgy van kedve akkor ránk is figyel de ha nekünk nem tetszik valami és megmondjuk neki akkor rögtön változtat rajta. Én szeretem szívatni, amikor csak tudunk mindig beszólogatunk egymásnak de csak addig amíg ezt egyikünk sem érzi bántónak.
2010. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy én nő vagyok ő meg férfi.
2010. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!