Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hány évesen jött meg?

Fannuska04 kérdése:

Kinek hány évesen jött meg?

Figyelt kérdés
Kinek hány évesen jött meg a menstruáció? Nekem van egy érzésem hogy nemsokára megjön. Mik a fő tünetek?

2015. jan. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 12 évesen. arra emlékszem, hogy előző nap nagyon fáradt voltam. ha már van folyásod, akkor 1-2 éven belül valószínűleg meg fog jönni.
2015. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem 2 hónapja jött meg először és nem éreztem semmit hanem inkább fel voltam pörögve... mintha megittam volna vagy 6 kávét :) 12 éves vagyok.
2015. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 10 vagyok és igen csöpög :/ amm köszi a válaszokat de nekem sokszor vannak erős hasszúrásaim
2015. jan. 17. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
10 és fél éves voltam. Nem volt semmi előjele, csak aznap egy kis folt a bugyimon.
2015. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszi :) de azér még várom a többi választ
2015. jan. 17. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
:o hopp elfelejtettem majdnem én is 10 és fél vagyok
2015. jan. 17. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

12. szülinapom után pontosan egy héttel, nem volt nehéz megjegyezni a dátumot :D

A folyás nem jelent sokat, nekem bő 3 éve folyt már, amikor megjött. De közvetlenül a mensi előtt 2 héttel elkezdett sokkal jobban folyni. Kicsit levert voltam. Aztán pici barna folt reggel ébredés után a bugyin... Stb. Meg fájt alul hátul a derekam. Kb ennyi


13/l

2015. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15. A tünetek: alhasi görcs, fejfájás, ingerlékenység, esetleg hányás, derékfájdalom. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. De a tünetek mindenkinél másak.
2015. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!