Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tumblr miért nem viszi a...

A tumblr miért nem viszi a gift-et amit fel akarok tenni?

Figyelt kérdés
azzal csináltam, amelyikkel egy másik tumblis is szokta, de egyszerűen nem viszi, kép formátumnak veszi mikor feltöltöm... próbáltam már úgy is hogy feltettem máshova és az url-t másoltam be, de így se jó, mi lehet a baj, hogy tudnám megoldani?

2015. jan. 17. 21:33
 1/2 2xSü ***** válasza:

> A tumblr miért nem viszi a gift-et


A tumblr nem postás, nem visz semmit sehova.


> azzal csináltam, amelyikkel egy másik tumblis is szokta


Akkor már ketten vagytok, akik tudják. Mi viszont nem.


> de egyszerűen nem viszi


Hova?


> kép formátumnak veszi mikor feltöltöm


A gif egy képformátum.


> mi lehet a baj


A leírás alapján fogalmunk nincs róla.


> hogy tudnám megoldani.


Pl. leírod érthetően, részletesen, hogy mit csináltál, hol, mivel csináltad az adott lépést, mit írt ki, mit látsz magad előtt. Pl. elkészítettem a képet az X programmal. A kép a*b képpont méretű. A képet megnyitva az Y programban jól jelenik meg. A tumblr-on rákattintottam a Photo linkre, de a nem jelenik meg / állkép jelenik meg / a következő hibaüzenetet írja ki, stb…

2015. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl nagy méretű gifet nem enged feltenni. Olyankor ott a gif, de csak képként mutatja. Ha ezt csinálja, valószínűleg a fájl mérete a gond.
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!