Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha be kell...

Mit csináljak ha be kell lépni egy klubba de nem értem még el a 8. szintet? STARDOLL

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Szia :) menj a saját oldalra (lakosztályodhoz) és kicsit tekerj lejjebb lesz ott egy kék vagy lila csik a lakosztályod és a prezentáciod között. Középen van egy nyil arra katt és beadja a kupákat ami még halvány azt nem csináltad meg... olvasd el h miket kell csinálnod kapsz érte kupákánként 2 pontot... jobbik esetbe 15-öt...felsorolok párat ha esetleg mégse találnád meg stb. Készits és ments egy kompoziciot / mentsd el a prezentáciodat / a szépségszalonodban ha már kaptál körömlakkot fesd be a körmödet és mentsd el / készits egy képet a dollodrol / készits és ments el egy starmovie-t / ajándékozz meg (azthiszem) 10 embert (muffinnal... az a legolcsobb) / stb... :) remélem tudtam segiteni ^^ de ha bármi kérdésed van még privátban le irom az én dollom nevét és majd jelöj be :)
2015. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elöző vagyok :) a kupák gyüjtésével kapsz pontokat ami a nagyobb szint eléréséhez szükséges ... :) de ajánlanám hogy ha be tudod magadat fizetni superstarnak (legolcsobb 508 ft / két hét ... telefonrol kell smst küldeni) mert majd kb a 10. Szinten kapsz olyan feladatot h menj a starbazaarba és vásárolj 2 stardesingal készitett holmit.. amihez a 17. Szint szükéges... ha nem vagy ss akk kb 1,5-2 honap mire eléred a 17 es szintet... de ha ss vagy Nem kell annyinak lenned (17 es szintűnek ) h tudjál vásárolni a starbazaarba
2015. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elöző.. :) a superstarságért is kapsz pontokat... föleg ugy h Ha elösször vagy ss több kupákat kapsz mivel azzal h ss vagy megnyitsz +8 luxuslakosztályt és azért is kapsz kupákat :) és akkor biztos h eléred a 8 as szintet :) de ha nm lehetsz ss az se baj... a sima egyszerű kupákkal is mennj fog :)
2015. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hű, előző válaszolo! Te aztan jool leirtad! :D

De komolyan, tok jool osszefoglalatad. ;)

2015. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!