Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudunk megszabadulni a...

Mr Slack kérdése:

Hogyan tudunk megszabadulni a szervezetbe került EZÜSTKOLLOIDTÓL?

Figyelt kérdés
Kaptam, és nem tudtam hogy veszélyes, és néha rosszul leszek a melegben. Káprázik a szemem is sokszor, és hányok. Mennyi idő alatt távozik a szervezetből, és mivel lehet gyorsítani a távozását?

2015. jan. 20. 07:27
 1/3 anonim válasza:

Elmész a dokihoz és ott állapotod függvényében majd eldől.


Mindenesetre most már megtanultad, hogy az ezoterikus humbug természetgyógyászat nettó hazugságokra és hülyeségekre épül.

Orvoslást nem a Femina.hu, szabadonébredők, naturahírek és egyéb szennylapokból kell olvasni, hanem hozzáértőkre hagyni.


Az ezósok és természetgyógyászok pedig pont nem azok (többnyire képzetlen köztörvényes csalók)


Jobbulást!

2015. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat voltam beteg..és sokszor kellett antibiotikum. Szemicilin érzékeny vagyok, így nem volt szabad akármit szednem. Kimondottan a Klacid Uno volt ami bejött. Csak abból se szabad sokat....Anyám vett nekem ilyet mert ezt javasolta valaki, de pusztuljon el aki ilyet javasolni is mer, hogy öntsem a szájába az egészet ami maradt! :S Köszönöm, hogy írtál de a válasz nem volt kielégítő teljes mértékben. A válasz kéne, de lehet hogy csak azon módon juthatok hozzá ha megteszem amit írtál. Mindenesetre már most jobban vagyok ahogy azóta nem ittam belőle..
2015. jan. 21. 07:34
 3/3 anonim válasza:

Ha olyan egészségügyi problémád van, amire nincs bevált otthoni gyógymód, akkor tényleg csak az orvos marad.


Vagy jön az újabb naturahíreken művelt csodaszerszakértő és jönnek az újabb ezoterikus gyógymódok.


Az ilyenekben inkább ne... Azon kívül, hogy pénzkidobás teljesen hülyeségre épül mind.


De ha nem súlyos, akkor felhívhatod a dokit rendelési időben és pár szóban elkondhatod neki, hogy ez meg ez van és mennyire gyakran rókázol. Lehet ő is azt mondja, hogy idővel kiürül.

2015. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!