Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha 6 órásból...

Mit tehetek ha 6 órásból átakarnak tenni 4 órásba (Deichmann)? Ha nem írom alá a munkaszerződés módosítást kirúghatnak? Mert ugye bár a fizetésem is kevesebb lesz!

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, nem akarnak küldeni embereket, inkább csökkentik a munkaidőt. Döntsd el, a nulla több-e, mint a kevés.

Én is voltam hasonló helyzetben. Nem volt örömteli, de amikor végül egészen elküldtek, mert nem bírta ki a cég a válságot, még rosszabb lett.

2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy ez is több lesz a semminél! Holnap írom alá,de mellette már keresem a munkát,mert azért nem mindegy,hogy mennyit keresek...így mínusz 35-tel lesz karcsúbb.
2015. jan. 21. 14:44
 3/5 szántóvető ***** válasza:
4 órát is kell dolgoznod a továbbiakban?
2015. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnos a leírt jogok semmit nem érnek, ha nem lehet velük élni. Sok olyan kérdést olvasok, ahol lenne jogi út is. De a kierőszakolt állásban sok köszönet nincs. Ha valakit küldenek, de bármiféle hatóság, bíróság stb. miatt mégis alkalmazni kell, megkeserítik minden percét.


Jól teszed, hogy keresel munkát, s sok sikert is kívánok hozzá!

2015. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem 4 órát,hanem 12 csak heti 2 vagy 3 nap, mivel órakeretesek vagyunk.

Így 30 órásan heti 3-4 nap 12 órázok és csak annyit mondtak,örüljek: így többet lehetek a gyerekemmel. Na remek,csak azért nem fizet senki!

2015. jan. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!