Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/csajok vélemény?

Lányok/csajok vélemény?

Figyelt kérdés

Csajok / Lányok szerintetek vagy nektek mi az ami számít egy pasin. Most mondjátok el a ti saját ideálotokat és alapján véve ,- idézőjelbe -, :D " az összes " csaj ideálját mi számít legigazán a külső vagy a belső vagy mind kettő és mi az amit , úgy szerettek is a pasikban m fog meg titeket bennünk? :) Kicsit meséljetek a saját szemszögetekéből és a többi csajéból leginkább a normálisabbakra térve pláza cicákról azért magamnak is megvan a véleménye , de leginkább az átlagosságra is értem és remélem értitek amit mondok korosztályba kb 17-20/21-ig .

Magam 19 éves srác vagyok és előre is köszi a véleményeket :)


2015. jan. 21. 18:46
 1/3 anonim válasza:
Hááát. A lénye, hogy legyen kedves és segítőkész.. Külsőleg is legyen leviselheő, mostanában elég népszerű lett a felzselézett haj. Illetve ha kék, zöld szemű vagy, akkor előny. Sőt, ha szőke és kék szemű vgay, az már csillagos ötöst ér..
2015. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belső: megtudjon nevettetni,de komolyabban is tudjak vele beszélgetni.legyen kedves,udvarias.lusta semmiképp se legyen,mert én pl. nem vagyok egy otthon ülős típus.Ja,és legyen valami hobbija.

Külső:mondhatnám,hogy nem a külső számít igazán,de azért azt is nézi minden nő.:) számomra legyen sportos,izmos,ne legyen túl magas(mivel elég alacsony vagyok).haja szerintem rövid legyen,vagy max. vállig érő.hajszín,szemszín nem fontos.Ha van tetkója az kifejezetten tetszik :)

Hát átlag pasi ideált szerintem nem lehet mondani,mert akikkel eddig jártam,azok is mind különbözőek voltak.

2015. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen jól ápolt, igényes, de ne vigye túlzásba. Legyen önbizalma, de ne legyen nagyképű. Legyen udvarias és törődő, de ezt sem szabad túlzásba vinni, hagyj teret is - főleg, ha nem annyira tetszel a lánynak! A humor fontos, ellensúlyozhat sok negatív külső v. belső tulajdonságot. (voltam már szerelmes nem szép, de vicces pasiba) Én a tekintetet nézem meg először, de ismerek lányokat, akik a kezet vizsgálják vagy a cipőt, esetleg testalkatot. A barna szemekre bukom, de pl. a zöld vagy kék szem sem kizáró tényező. Hajszín is hasonló elvárásokkal rendelkezik. Szerintem érezd jól magad a bőrödben, akkor az a kisugárzásodon is látszani fog és kb. ennyi!
2015. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!