Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ELTE-én az anglisztika...

Zsuzsannakovacs98 kérdése:

Az ELTE-én az anglisztika milyen? Jól el lehet helyezkedni anglisztika diplomával? (saját tapasztalatot szeretnék)

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én anglisztikán vagyok, tehát még nem végeztem.

Én a Pannon Egyetemre járok, de nem magáról a képzésről szeretnék írni.

Annyit tudok mondani, hogy önmagában kevés. Tovább kell menned mesterre.


A helyzet az, hogy ha ezt szereted, ez érdekel, akkor csináld, mert nincs értelme olyan szakon szenvedni amit utálsz vagy teljesen hidegen hagy, hiába lehet jobban megélni belőle, ha nem ahhoz van érzéked, úgyis megelőznek az állásinterjún a nálad tehetségesebbek.


Nálam időközben kiderült, hogy nem fogok menni mesterszakra, különböző okok miatt, de én azt szoktam mondogatni, hogy az anglisztika BA önmagában nem sokat ér, de sima érettségi még annyit sem.


Ha el akarsz helyezkedni vele, akkor mesteren mehetsz tovább angoltanárnak, vagy anglisztika mesterre vagy még egy-két más is van azt hiszem. De nézd meg hogy az ELTE mit kínál mesterszaknak.

2015. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2015. jan. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!