Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a talalt penz?

Mit jelent a talalt penz?

Figyelt kérdés
Egy postaladaba voltak papirok meg levelek,es a levelek mogott voltak tizezresek,amit kivettem es elraktam.
2015. jan. 23. 12:24
 1/8 Kései Sirató ***** válasza:
Kinek a postaládájába? Ha nem a tiédbe, akkor nem neked szánták. Ez nem olyan, mintha az utcán találtad volna!
2015. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ki jó fiú?Hát te vagy!Okos fiú!Nem számít,hogy lehet elloptad azt a pénzt a postaládából! -_-
2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Tisztelt kérdező!

Kérjük juttassa vissza azt a pénzt,amit Orbán Viktor asszisztensétől ellopott.

Üdv:Magyar Állam

2015. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy talált pénz. Ami nem a te tulajdonod, de "rátaláltál", azt 8 napon belül a rendőrségen kell jelentened és leadnod.

Amennyiben ez nem történik meg, és valaki keresi azt a pénzt, majd téged megtalálnak, 'Jogtalan eltulajdonítás' bűncselekményének gyanúsítottja és elkövetője leszel.


Amennyiben a rendőrségen nem jelentkezik senki a pénzért, és azt nem tudja hitelesen bizonyítania hogy az ő jogos tulajdona, abban az esetben 1 év elteltével a megtalálóé lehet az adott tárgy - ha annak birtoklása nem ütközik semmilyen törvénybe/jogszabályba.

2015. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi valaszolo tarsak!!! Nem irtam oda hogy ezt a penzt almomba talaltam !!😁
2015. jan. 23. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezért kell a megfelelő kategóriában feltenni, így nem téveszted meg az embereket.


Ezotéria/Álomfejtés


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes

2015. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. jan. 23. 14:09
 8/8 anonim válasza:
Hülye gyerek -_- Az ilyen mint te miért használ internetet?!
2015. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!