Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fültágítás Szikével?

Fültágítás Szikével?

Figyelt kérdés
hello nekem volt fültágítom, nemis egyszer nemis kétszer mindig vagy kivettem vagy kiesett és kezdhettem előlről, így meguntam úgyhogy ki is vettem már lassan egy éve, de nemtehetek róla de nagyon tetszik a fültágító és szeretnék megint min 12-eset vagy 10-eset, de nem akarok megint hónapokig szenvedni, de hallottam arról is h szikével felvágják a fülcimpát és úgy rakják bele a tágeszt, ezért szeretnék segítséget kérni h ki tudja, hogy hol, és menyiért csinálják, előre is köszönöm a válaszokat :D

2015. jan. 23. 19:17
 1/2 anonim válasza:
elég sok szalonban csinálnak ilyet, azt nem tudom mivel, de kitágítják értelmes szinten belül a füledet. Viszont ha fiatal vagy jól gondold meg mennyire akarsz nagy lyukat a füledbe, később sokan megbánják. Amúgy asszem 1 vagy 2 cm átmérőig tudják rögtön megcsinálni.
2015. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!

igen megcsinálják. szinte minden szalonban.

nem olyan drága.

viszont nagyon nem ajánlom. azért jó ha "szenvedsz vele hónapokat" mert ha nem is mindenképp teljesen (ha 1,5 cm nél nagyobb akkor általába már nem) megy össze a lyuk attól még sokkal kisebb lesz ha kiveszed a tágítót. na most. ez a tágítás. szikével felvágják a bőröd. azaz az nem tágul. nincs ideje hozzászokni a lyuk méretézhez. szóval ha majd egyszer újra megunod és kiveszed nemfog visszacsökkenni az eredeti méretére. akkora marad :/ azzal márcsak plasztikai sebészhez mehetsz.

2015. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!