Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hol lehet látni, hogy én...

Azt hol lehet látni, hogy én hány százalékban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 11:50
 1/2 2xSü ***** válasza:
Ha már kellő mennyiségű értékelést kaptál, akkor a saját válaszod alatt.
2015. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az aktuális válasz elküldése után, annak értékelése nélkül is megjelenik. Pl.: "A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.".


Válaszírás nélkül, bármikor megnézhető a Főoldal -> Toplista helyen (bal oldalon, alul). Persze, ehhez, be kell jelentkezni.


Újonnan regisztráltaknál, adott, értékelt válaszmennyiségig, válasznál, nem jelenik meg a szöveg. Ezen kívül, náluk a Toplista azt fogja mutatni, hogy "Mások értékelése alapján -1%-ban hasznos válaszokat adsz"; ezzel különböztetik meg a "zöldfülűeket", azoktól, akik "hasznos" válaszaik értékelésével 0%-ra küzdötték le magukat.

Szerintem, az oldal téves működése az, hogy akik régi felhasználók, de több, mint 30 napig nincs értékelt válaszuk, szintén a -1%-ot láthatják a Toplistában, miközben válaszíráskor megjelenik, hogy pl. "A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.".

2015. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!