Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom ezt? Mit jelent?

Miért álmodom ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Már 2 álmodtam azt hogy annak a srácnak aki bejön, meghal az apja.

1. Amikor először álmodtam, nem tudom pontosan hogyan, de közöm volt ahoz hogy meghalt. Autóbalesetet szenvedett, de akkor az anyukája is meghalt.

2. Másodszor, ami tegnap volt, nem tudom hogy halt meg, csak meghalt, és elhamvasztották, én meg el akartam menni a temetésre, de nem tudtam. Homályos miért. Arra emlékszem hogy valami hegyekkel teli tájon sétáltam, ott volt néhány barátom is, de voltak idegen emberek is, akik kb. velem egykorúak, és 1 vagy 2 tanár is.

Nem tudom mit jelenthetnek az álmok, de nem azért vannak mert nem szeretem a szüleit, hisz csak egyszer láttam az apját, akkor sem beszéltünk csak egy pillanatra. Valakinek valami ötlet?



2015. jan. 24. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!