Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb telefon az...

Melyik a jobb telefon az Iphone vagy a Samsung?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy trend plussom van és szeretnék Iphone 5s-t de nem tudom hogy melyik a jobb, van akinek jó, van akinek nem. Létszi írjátok le hogy ti mit gondoltok.
2015. jan. 25. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Én a samsungot jobban szeretem ( core duos -om van ). Egy trend plusz persze elég gyér, de ha komolyabban gondolod ( s4-s5 vs. Iphone 5-6 ), akkor én samsungot választanék.
2015. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyjabol az Opel Corsa es a Mercedes kozotti kulonbseg van a ket keszulek kozott, arban, tudasban es celkozonsegben. Mondd, mit akarsz tudni?
2015. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy miben jobb a samsung mint az iphone? Mit tud egy samsung mint az iphone es forditva?
2015. jan. 25. 13:18
 4/5 anonim válasza:
Az Iphone és a Samsung szinte ugyan azokat a dolgokat tudja.Csak úgye az Iphone ,,menő" Magyarországon,de Amerikában csak egy átlagos telefon.Szóval legfeljebb annyi a különbség,hogy az Iphone drága.
2015. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontos típus megadása nélkül ez a kérdés értelmetlen. :)
2015. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!