Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik értenek a videószerkeszté...

Akik értenek a videószerkesztéshez, hogyan tudnám ezt a térképes részt elkészíteni?

Figyelt kérdés
Van egy videó, amit megigértem az oszimnak, hogy elkészítek márciusra, az osztályról. Még igazából rengeteg időm van, de nagyjából már kész vagyok, csak az a gond, hogy szeretnék egy olyan részt is beletenni az osztálykirándulással kapcsolatban, hogy egy térképen mutassa a kiindulópontot, és akkor egy ilyen színes csíkban elérjen oda, ahová kirándulni mentünk. Elég bonyolultan hangzik, de igazából rengeteg filmben láttam ilyent, aki ért hozzá, nem tudja mivel tudnám ezt elkészíteni? Esetleg van valami oldal hozzá?

2015. jan. 26. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!