Ez honnan ered?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan can csak talaláltam a szöveget cím nélkül és meg szeretném tudni. Aki ismeri írjon légyszives.
2015. jan. 27. 16:52
 1/1 A kérdező kommentje:

Itt a szöveg.


Egyedül járkálok már csak a gyûlölet tart életben, lényemmel egyesül a sátán kinek képêben járok el. Minden bûnös árnnyal végezve, oszladozó testekre sírhelyeket emelve. Látom még a fényt, de már nem tartom fontosnak, a sötét ég baráttá vált, minden gondolatomnak rejteket nyújt és csak a szép napokon ad teret, hogy az álmokat szétoszlassam. A boldogság rég elpártolt mellōlem. Megszakadt a húr, felbomlott földi kötelékem, manapság már csak a túlvilág bérel fel, hogy pusztulást hozzak mert csak ez az ami érdekel. Szenvedni látni az összes hazug balgát, ki a homokozó lapáttal játszott barbárt, a gyermek ki régen a haláltól tartott, most a halál nevében ad ki vérfürdõre parancsot. Egy világ, egy nézet, egy élettel ellentét, a lángok álltak felemésztett értelemben ember nézz fel! Hogy láthatsd azt kit táplál fénnyel, a teremtõ ki megáldott minden képességgel. Így ha hajlam van arra, hogy gyilkolj parancsszóra. Én is azt teszem, a pengémet a torkodra fektetem. Majd átmetszem, álmodj csak, hidd csak hogy élsz, én meg nevetek rajtad, mert esküszöm élvezem, hogy gyûlölsz, hogy gyûlöllek, jó látni hogy félsz. De hát vállald mert ez miért élsz, a szenvedés a menekvés, mi életben fog tartani, ha nem érzed értelmét, majd segítek távozni. Mert változni nemfogtok sem áldozni egy oltárral. A Földi lét után a pokol lesz a Mennyország ahol nem kell már a szeretet, hol lángok emésztenek fel, és minden ember együtt ég el minden bûnnel.

2015. jan. 27. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!