Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Firefox Helló kérte az...

A Firefox Helló kérte az e-mail címem mellé a jelszómat is, én meg megadtam sajnos, azonnal meg is bántam, hogy tudom megszüntetni az e-mail fiókomat?

Figyelt kérdés
A gépháztól kértem új jelszót, de ez nem jó, mert arra az e-mail címre jön az új, amibe be tud lépni a Firefox !
2015. jan. 27. 18:28
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem kaptam értesítést az e-mail címemre,hogy megváltozott a jelszóm. (A régivel már be sem tudok lépni,csak az újjal.)Tehát ,,nincs nyoma",hogy új jelszóm van,akkor ez azt jelenti,hogy a Firefox Hello nem tudta meg az új jelszómat?

(Egyébként rosszul írtam,nem kértem új jelszót,hanem új jelszó használatának az engedélyét kértem.)

Tehát a kérdés;most már nem tud belépni az e-mail fiókomba,mert ő csak a régit tudja?

2015. jan. 27. 18:56
 2/2 A kérdező kommentje:

Na akkor megírom a választ; mivel azonnal jelszót cseréltem,nem kell megszüntetnem a freemail fiókomat,mert az új jelszót nem ismeri,a régivel meg már nem tud belépni.

Ez van.

Viszont hallásra!

2015. febr. 1. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!