Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan munkakör, amit...

Létezik olyan munkakör, amit teljesen otthon lehet végezni és meg is lehet belőle élni?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok,és nem tudok kimozdulni a lakásból,de ezt nem értik meg itthon,és egyre jobban elegen van.

Nem értik meg,hogy nem én választottam ezt.


2015. jan. 29. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

programozó,webdesigner

saját vállalkozás esetleg?

2015. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én bár nem vagyok beteg, és csak másodállásban csinálom, de jól megfizetnek érte, egy jó barátom üzletébe gyöngyfűzés, varrás, pólóra minta vasalás.

Egy régi kedves barátom otthon masszőr. Elvégzett egy tanfolyamot, és nagyon jól megy neki.

A másik ismerősöm műkörmös lett, neki is beindult. Van aki fordítással keres egy kis pénzt.

Szóval van lehetőség otthoni munkákra, csak éppen ki kell találnod mit akarsz csinálni, és mibe fektetnél bele.

sok sikert

2015. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!