Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Holnap...

Ti mit gondoltok a Holnap határa című filmről? Ha nem láttátok nézzétek meg mert fantasztikus film bár nem tudom mit mondjak a végére. Nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon szar volt. Mondjuk én alapból nagy többségben utálom a scifit, de ezt több olyan ismerős is ajánlotta, akivel kb azonos az ízlésem. Nem is vagyok benne biztos, hogy végig néztem. Az eleje jól indult, de egyre vontatóbbá vált számomra.

Viszont ha ismersz jó filmeket, megköszönném.

2015. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából én szeretem a scifi filmeket és nem tudom m hogy te milyen fajta filmeket szeretsz de ha valakit érdekel nekem van még egy kedvenc ski-fi filmem a Beavatott. Viszont ha más filmekben gondolkodok mint például romantikus vagy vígjáték filmekben akkor jó film még a Csúf igazság a Rossz szomszédság a Kavarás vagy az Egy boltkóros naplója. Most csak ezek jutottak az eszembe.
2015. jan. 31. 22:29
 3/3 anonim válasza:
Szerintem marha jó film!
2017. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!