Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 ismerősömnek lesz esküvője...

B.Dani12 kérdése:

1 ismerősömnek lesz esküvője Márciusban és a zenét én csinálom a hang és fénytechnikát én viszem! Ki szerint milyen zenéket játszak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Óriási felelőtlenség így nekimenni egy esküvőnek. Ez nem úgy működik, hogy egyszer csak eldöntöd, hogy Te ezt meg tudod csinálni. A jó esküvői zeneszolgáltató látja, hogy mi az amire táncolnak és azon a vonalon marad, de közben nem hagyja Őket kifulladni stb. Ha még soha nem csináltad akkor szerintem ne így kezd el.
2015. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemrég voltam egy esküvőn, ahol vegyes számok mentek dögivel. Volt tipikus tuc-tuc zene, magyar dalok, régi és új slágerek. De nem árt, ha egy-néhány olyan zenét is beraksz, amire lehet lassúzni. JA, és természetesen kell rengeteg tánczene (rhumba, cha-cha, mambo, twist, keringő stb).
2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!