Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FNAF-ban (Five Nights At...

FNAF-ban (Five Nights At Freddy's) a telefonos krapek hol van? Miért sötét a 6-os kamera?

Figyelt kérdés

Az uncsitesómmal elkezdtük kivinni a FNAF-ot, de észrevettük, hogy a 6-os kamera mindig ki van kapcsolva. Illetve később az unokatesómnak feltűnt, hogy a telefonos krapek valószínűleg valahol az épületben van, mivel a 4. nap kinyírják (Freddy) , és azt gondoljuk, hogy az épületben hal meg. Összefüggést próbáltunk keresni a 6-os kamera (szoba) és a telós krapek között, de nem sok mindenre jutottunk, mert ugye a 6-os szobán is átjárkálnak a robotok, tehát mégsem lehet ott. Meg amúgy utána olvasgattunk egy kicsit, ha le tudnátok írni az 5. nap szövegét kb-ra, azt megköszönné(nk)m. Ja meg még pár kérdés. :D

A 2-dik éjszakán miért jelenik meg randnom Foxy? És az első éjszakán miért nem jelenik meg? A csirke csak az ablakon néz be, vagy ad olyan jumpscare-t mint Foxy? Ja meg elméletileg 7 éjszaka van. Akkor lehet olyat csinálni, hogy 5-öt csinálok meg és a másik 2-t nem?

Köszi előre a válaszokat.


2015. jan. 30. 21:24
 1/10 pepe0905 válasza:
100%
A CAM6-os kamera a konyha (kitchen). Valszeg kilőtte vmelyik robot, vagy azzal nehezíti a játékmenetet S. Cawhton. Phone Guy eredetileg a volt éjjeliőr, aki a 3. éjjelig adja a tippeket, de a 4.-en már a Te eszedet kell használni, nem Phone Guy-ét.
2015. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

A 6-os kamera és phone guy között nincs összefüggés. Én úgy tudom h elméletileg ott van golden freddy. Az 5. éjszaka szövegéről van videó: https://www.youtube.com/watch?v=5hmMsB4KIZw

Van olyan akinek már az első éjszakán is megjelenik Foxy ebben nincs semmi rendszer. Ez olyan mint h néha jön Bonnie néha meg nem :) A csirke csak az ablakon néz be (vagy ha nem zárod be az ajtót ugye beugrik de nem úgy mint Foxy) A másik 2 éjszaka csak bónusz ha nem akarod nem csinálod meg. Érdemes lenne megnéznetek pár gameplay-t :)

2015. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Én úgy tudom egyik ismerősömtől ,hogy a kamerák nem működnek abban a szobában, ahol Golden Freddy van.
2015. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KisEmbaerke válasza:

Ez érdekes cikk itt megtaláljátok. S.C innen jött az inspiráció


[link]

2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KisEmbaerke válasza:
76%
Egyépként foxy egy jó srác és ha túl sokat nézel rá azt hiszi félsz és odajön megnyuktatani,de ha nem nézel rá azt hiszi elkapott a többi anomatronic és odajön le lecsekkolni hogy jól vagy-e.
2015. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak szívrohamban meghalsz,amikor benéz. :D

Egyébként tényleg valami ilyesmi lehet ,mert nem ugrik rád, hanem csak elsötétül a képernyő.Egyébként szerintem a telefonos krapek egy előre felvett üzenetet ad.Ezt alá támasztja hogy semmit se kérdez karakterünk.Pl.Mennyi idő múlva lehet itt felmondani???Egyébként Foxy az első részben a legkiszámíthatatlanabb animatronic, bár mikor jöhet.És csak szaladni tud.Így amikor nézzük Foxy-t szaladni kb. ez a reakció: WTF?!?.De nem szabad bámulni hanem azonnal lezárni a bal ajtót.

2015. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a "telefonos krapek" és a 6-os kamera között.A 6-os cam tényleg a kitchen (konyha) ami azért nem üzemel mert az a helység nagyon régi,romos és amikor az a rom keletkezett a lecsapta a kamerát.Chika-nak meg olyan a jumpscare-ja mint bonnié link: [link]
2015. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mixiking válasza:

6 cam a konyha az animatronicok tudják bekapcsolni

pl.Fredy(mindig van rajtuk egy I eat feliratú partedli)

A telefonos emberhez semmi köze 6 camhoz.

Nincs mit. :)

2016. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a telefonos fickóról nem tudunk túl sokat,annyi a biztos hogy köze van a fnaf 4-es síró kigyerekhez,mivel játék közben bár torzítva de lehet hallani a fnaf 1-es telefon hívásokat.Lehet hogy a kisgyerek apja aki éppen felveszi a hívásokat az éjjeli őrnek.A cam 6 az a konyha lehet hogy a gyilkos kapcsolta ki a gyilkosságok idejére,hogy ne tudják meg a rendőrök ki tette ezeket a gyerekekkel,de elfelejtette vagy nem is akarta vissza kapcsolni.(tudom hogy az újságos easter egg szerint vagy a phone guy szerint a kamerák szerint egy jelmezes ember csalogatta el a gyerekeket de ezt a többi kamerán is láthatták.A konyhába csalogathatta a gyerekeket és ezért nincs ott bekapcsolva a kamera)
2017. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Makray Ádám Gábor válasza:
Ahogy elöttem is írták a 6-os szoba a konyha ott chica szokott lenni phone guy egyértelműen meghalt volna ott, de nem chica ölte meg hanem Freddy szerintem phone guy már előre beszél mármint, hogy ő már rég halott csak felvette a hangfelvevő gépet, hogy a többi éjjeliőr is megtudja mit hogyan kell csinálni.
2017. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!