Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire jó játék a War Thunder?

Mennyire jó játék a War Thunder?

Figyelt kérdés
Már több osztálytársamnak is megmutattam de 1 hét alatt azt mondta mind hogy 1 szar.Érdekes pont májkraftos mindeggyik.Mondom nekik ássák el magukat a szaros ingyenes fos májkraftal.Erre azt mondják há én megvettem -.- Elegem van a májkraftosokbol akik csak arra gondolnak hol ott vagy ezerszer jobb játékok is vannak.Mikor lesz vége ennek a fos szarkraft őrületnek?

#Minecraft #War Thunder #szar minecraft
2015. febr. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor, ha felnő a minecraft generáció, és talál valami jobbat, avagy ráun a játékra.
2015. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aham értem :D
2015. febr. 1. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak ilyen retegek, be vannak rogzulve egy jatekra es barmi mas az sz*r.

nem kell a fanboyokkal foglalkozni, ha neked tetszik a WT akkor hajra!

2015. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A májnkráft meg a WT kb csak abban hasonlít hogy mind2 videójáték.(jó tudom van néhány azért).A 2 teljesen más világ,ha valaki mc-n kívűl nem hajlandó mást kipróbálni,nem valószínű hogy tetszeni fog neki.Amúgy nagyon jó játék,imádom:)
2015. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djmango1 válasza:

Figyelj én minecraftozok meg war thunderezek is de nem szarozom le a fifa imádókat az osztályból mert nekik csak a fifa a jó játék.

Lehetnél kicsit megértöb ök eszt szeretik nem kell ettöl mág szarkraftozni kiprobáltad ha igen akkor neked nem tetszet ha nem probáltad ki akkor végkép ne dumálj. Amúgymeg én nagyon sok játékkal játszom a minecraftón kivül steamon 96 játék van a könyvtáramban originen megvan minden bf uplayan meg assasin'creed szoval az sem igaz hogy csak minecraftozok és minden más szer nekem

2015. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!