Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a 207-es babettát...

Tamás2000112 kérdése:

Hogyan lehet a 207-es babettát megcsinálni vad hangja legyen?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném ezt megvalósítani hogy , nem akarok sokat rá költeni. Most jó hangja van de , legyen mély hangja. Mit tegyek? Ara gondoltam hogy pl: levágok a kipufógó végéből pár centit vagy ( a kipufogó vénén van a dobban egy lemez amin van egy lyuk azt kifurni hogy , több lyuk legyen rajta) ezeken gondolkodtam. De nem merem megcsinálni amíg valaki nem szól hozzá hogy sikerül vagy csak szarabb lesz a hangja. Irjatok hogy mit kellene csinálnom, nem akarok belevágni néhány tanács nélkül.A kipufogó tiszta van benne tompító. Multkór kivettem a tompítót akkor jobban huzott de rohadt hangos volt. Az interneten láttam pár kipufogót ami tuning és így nézett hogy, nem egyenesen volt levágva a végéből hanem ferdén. Így is jó hangja lehet? Nem akarok uj kipufogót venni! Csak tuningolni a régin.

2015. febr. 1. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Múltkor még halkítani akartál rajta. Most meg vadítani? Te magad sem tudod, mit akarsz.

Egyébként ha mélyíteni akarsz a hangján, véletlenül se kezdd el szabdalni azt a szerencsétlen kipufogót. Minél kisebb a dob, annál harsányabb, élesebb lesz a hangja. A mély, öblös hanghoz nagy térfogatú dob kell, és nem árt a múltkor már említett hangtompítás sem bele, mert az a harsányságát csillapítja a hangnak. Lágyul, dohogósabb lesz tőle. Ha szétszabdalod a kipufogót, csak még recsegősebb, kellemetlenebb lesz a hangja annak a szerencsétlen babszinak. Arról nem is beszélve, hogy tönkreteszel egy jó kiput.

2015. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hol tudok olyan kipufogót venni? Mert az enyém egybe van hegesztve
2015. febr. 1. 16:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor sem lesz jobb hangja ha a kipufogó végén azt a lemezt ami fel van csavarozva kifurom töbszőr?
2015. febr. 1. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kifúrkálod, megint csak rosszabb lesz a hangja.
2015. febr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!