Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok szép hosszú elegáns...

Írnátok szép hosszú elegáns mondatokat?

Figyelt kérdés
Amiben van idegen szó,a jelentése pedig vitába illő... Például veszekedtek, és egy szép hosszú mondattal vágnatok vissza,mi lenne az? Bocs kicsit bonyolult...
2015. febr. 1. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazán győzedelmesen úgy lehet visszavágni, ha neked van igazad, és elmagyarázod a másiknak az ő szintjén ezt. Tehát ismerni kellene a kontextust és arra reagálni.


Kontextus ismertetése nélkül nekem ez a kérdés úgy hangzik, hogy figyi gyerekek, mondanátok pár mondatot, amivel meg lehet fenyíteni bárkit, bármikor, bárhol. Egy fegyvert, ami Krisztust is legyőzi, és mindig nekem lesz igazam és sosem kell elfogadjam azt, hogy a másiknak lehet igaza, hanem ringathatom magam abban az állapotban, hogy jó vagyok, mert én vagyok az.

2015. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!