Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek több...

Hogyan szerezhetek több követőt instagramra?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 19:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem mint reklám, irtam ki, csak kérdezném, hogy ti amikor beregisztráltatok, hogyan szereztetek követőket?
2015. febr. 2. 10:54
 2/6 gordonb válasza:

1.csinálj olyan képeket ami értékelhető

2.használj minél több hashtaget ( ha jól tudom max 28db lehet egy kép alatt )

3.ha minél több képet lájkolsz benne van, hogy vissza lájkolnak s ha tetszik neki(k) akkor lehet követni fognak

4.vegyél követőket ( tróger módszer )

kb ennyi

2015. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár tipp:

1. Rendezett profil (pl. ha van egy meghatározott témád, akkor ne kóborlj el túlságosan tőle)

2. Jó minőségű tartalom (figyelj a képek minőségére, hogy ne legyenek elmosódottak, homályosak, szerkeszd meg őket)

3. Használj hashtageteket (30 lehet egy képnél, keress rá a legnépszerűbbekre, azokat használd)

4. Kezdésnek tölts fel 3-4 képet, hogy az emberek lássák, hogy miről is szól a profilod

5. Kövesd be az ismerőseidet, vissza fognak követni

6. Kezdj el képeket lájkolni(lehetőleg hasonló érdeklődésű emberekét, nagyobb az esély, hogy bekövetnek, ha megnézik a profilod)

7. Viselkedj kedvesen a követőiddel, ha kérdeznek, válaszolj!

8. Posztolj rendeszeresen! 2-3 naponta egy fotó szerintem rendben van. Ha túl sokat posztolsz, akkor idegesítheted is vele az embereket.

Egyszerű dolgok, de nekem bejöttek :)

2015. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi. :D Csak még annyit kérdeznék, hogy mi az a hashget??
2015. febr. 6. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok:D ez a jel:# és utána beírsz egy szót. Nem árt, ha leírják a fotódat és viszonylag népszerűek, így több lájkot kapsz átaluk.
2015. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. febr. 6. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!