Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izgalmas, akciós animéket...

Izgalmas, akciós animéket tudnátok mondani? Ami mellett nem lehet unatkozni. ;)

Figyelt kérdés
Mint pl. Tokyo Ghoul, vagy Attack on titan

2015. febr. 3. 17:53
 1/8 Riley Grove ***** válasza:

Btooom!

Zankyou no Terror

Akame ga Kill

Mirai Nikki

Highschool DxD


és a Tokyo Ghoul-nak most fut a 2.évadja :D

2015. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!:) És tudom :DD
2015. febr. 3. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Code Geass, Steins;Gate
2015. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ona Outs ( [link] egy percig sem unatkoztam
2015. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2015. febr. 4. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én imádtam. Szerintem végig fogod izgulni az egészet, ha elkezded nézni. :D

2015. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B1nc1 válasza:

Hat ha Ghore-t keresel (mint az AOT avagy Tokyo Ghoul) Deadman Wonderland, Another (nem akcio inkabb horror, eleg ilyeszto), Terra Formers (lehet, hogy nem jon be az anime stilusa de eleg jo, es van benne ghore is). Termeszetesen ott van meg a Shiki meg a Crosip party mint ghore anime de azokat nem tudom annzira ajanlani. A Mirai Nikki-t en is ajanlom (mint az elottem szolok).

Ha nem ragaszkodsz a Ghore anime-hez akkor HunterXHunter (igaz eleg hoszzu a maga 140 reszevel), Akame ga Kill (kicsit veres, de eleg jo), Fate/zero (meg a hozza tartozo animek mint pl Fate/stay night ami nemreg jott ki). A SAO-nak az elso evad elso felet illetve a masodik evad elso felet ajanlom mivel mind a ket evad masodik fele szar xD.

Illetve ajanlom meg a Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (ez is ghore es eleg jo a sztori, felidonel majd meghaltam annyira jo volt az adott resz befejezese, ja es meg ennek az animenek van szerintem a vilag legjobb sound track-je, baromi jo)

Na meg persze ott van a Death Note, ha meg nem lattad volna.

Jo szorakozast.

2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. febr. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!