Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fa lakkot mivel polírozzam és...

Fa lakkot mivel polírozzam és hogyan? Lehetőleg minél olcsóbban és egyszerűbben (már ha lehet. )

Figyelt kérdés
A gitáromat én festettem le és lakkoztam le de a lakk egyértelműen csúnya rajta nem szép fényes mert nincs lekezelve. Parkettalakkal lett lekenve mivel a fújós lakk nagyon gyengének bizonyult és hamar lekoptattam volna, így is a parkettalakkot is kezdem koptatni (kb fél éve van így)

2015. febr. 3. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hiába políroznád. Eleve úgy kellett volna, hogy egy réteg - vizes csiszolás, és ezt párszor ismételni. Ha nem kellőkép sima a felület, a polírozástól csak valamivel csillogóbb lesz, de a felületi hibák még jobban látszanak majd.

Egyébként meg polírpapírral lehet próbálkozni, meglepő módon. :)

Mondjuk a profik nagy átmérőjű forgó filc polírozótárcsával csinálják és polírpasztával, több fokozatban.

2015. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fúte.

Alapból kétkomponensű lakkal kellett volna kezdeni. ráadásul nem KENNI...hanem fújni.

Onnanstól meg üvegpapírral tudod polírozni, meg ha finom anyagú rongyot fogsz be pl pisztolyfúróba, akkor azzal is nagy fordulaton.


De ez a kent parketta lakk...ez.semmi.

2015. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!