Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan betegség, hogy...

Létezik olyan betegség, hogy valaki nem tud idegen nyelvet megtanulni?

Figyelt kérdés

Úgy, mint a diszlexia, diszkalkulia meg a diszgráfia. És ha igen, jár-e arra valami támogatás?


Az egész életemnek vége, mert nem tudok kimenni így külföldre dolgozni, itthon meg csak nyomorogni lehet az itteni fizetésből.


Az egész országot tönkretették és arra kényszerülök, hogy vagy az utcára kerülök hónapokon belül, vagy kimegyek külföldre dolgozni. Túl vagyok két enyhébb szívinfarktuson, ezért csak könnyű fizikai munka vagy valami olyan jöhetne szóba, ami nem terheli meg nagyon a szervezetemet.


Nem adnak el, mert az írott szöveget elég jól megértem, de a nyelvet beszélni és írni nem tudom. Nem tudok még egyszerű mondatokat sem hiba nélkül alkotni, mert a nyelvtan kifog rajtam.


Néha úgy érzem, hogy teljesen hiábavaló minden és inkább meg kéne ölnöm magam...



2015. febr. 5. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy az emberek többsége hozzád hasonlóan hadilábon áll az idegen nyelvekkel.
2015. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimész külföldre, ott meg fogod tanulni. Kénytelen leszel! És ne mondd, hogy nem, a 60 éves édesapám is megtanult németül fél év kint tartózkodás alatt, nem mondom, hogy perfekt, de elkommunikál mindenhol, mert rá van kényszerítve.


Úgyhogy önsajnálat helyett inkább tegyél a célodért. Az ilyen hozzáállású ember külföldön tényleg nem boldogul, és nem a nyelvtudás hiánya miatt!

2015. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!