Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi fog tortenni velem?

Mi fog tortenni velem?

Figyelt kérdés
Egy neni kopogtatott az ajtonkon es azt mondta,hogy azt almodta,hogy ehhez a hazszamhoz el kell jonnie. megkerdezte hogyha egyedul vagyok-e otthon ,hogy a szuleim dolgozni vannak? azt is kerdezte hogy a szuleim jol vannak egyutt ,hogy nincs semmi baj ,mert almodott valamit,kerdezte hogy hogy hivnak en meg elmondtam es azt mondta hogy a kisebbig lanyat is igy hivjak atadott egy csomagot amiben ket alma ket narancs es ket Mars csoki meg egy valamilyen volt es hogy a jo Istennek koszonjem meg es o vigyaz ram. Kiakadtam nem tudtam reagalni ,meg kellett volna kerdeznem hogy mit almodott vagy miert adja ezt ,de nem tettem. Anyukam megszidott,hogy nem kellett volna kinyitnom az ajtot es elfogadnom,de megtettem. szerinte lehet megatkozott es lehet szet akarja valasztani a szuleimet. En nem tudom eldonteni

2015. febr. 6. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek de szerintem ez hülyeség :/

Tudom hogy nem ilyen választ vártál de ennek nincs sok értelme!

(Az idős nénik egy része dilis.Tisztelet a kivételnek)

Nem kell aggódnod nem lesz baj:)

2015. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs sok ertelme,miert akarna nekem artani ,ha nem is ismer? Anyukam egy kicsit berezelt,de en legszivesebben megennek egy csokit belole...
2015. febr. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!